Alarmy, kamerové systémy

V dnešní době by měl být alarm nedílnou součástí ochrany Vašeho domu. Mnou nabízené produkty nemají pouze ochranný charakter, kdy je Váš dům hlídán proti vloupání a požáru. Umí poskytnout i služby jako je např. ovládání topení či osvětlení, otevíraní garážových a vjezdových vrat. Alarm do domu slouží také jako nástroj na snížení pojistky domu. Systém alarmů lze řídit mobilním telefonem nebo přes Internet. Na výběr můžete volit mezi bezdrátovými alarmy či klasickými. Rád Vám systém navrhnu podle Vašich představ. Každý systém je unikátní a je třeba ho " ušít " dle požadavků  klienta. Je pro mne samozřejmé, že alarmy, které Vám instaluji, jsou atestované a splňují veškeré české státní normy. Mnou dodávané alarmy jsou výhradně od české firmy JABLOTRON.

Co tedy nabízím:   

  • Profesionální ochranu proti vyloupení
  • Možnost ovládat spotřebiče (topení, žaluzie apod.) z mobilu nebo Internetu
  • Předávání volitelných informací majiteli na mobilní telefon
  • Vzdálený přístup do systému a jeho ovládání mobilem nebo z Internetu
  • Automatické hlášení požadavků na údržbu
  • Instalaci bez kabelů šetrnou k interiéru
  • výstup poplachového signálu může být siréna, připojení na hlídací službu (PCO), GSM brána, která Vám v případě poplachu zašle signál na mobilní telefon.

V případě zájmu Vám vybraný materiál nakoupím, dovezu a namontuji. Na vše se vztahuje záruka, která je ve většině případů 2 roky. Po každé své činnosti poklidím a všechen nepořádek od vás okamžitě odvezu. Dále vám nabízím možnost pravidelné údržby vašeho domu, bytu nebo firemních prostor dle vašeho přání. Chcete-li se na něco zeptat nebo si již rovnou domluvit konkrétní termín, kdy k Vám mám přijet, tak mne prosím kontaktujte.

Kontaktní formulář


Mapa